C315C220K3G5TA
KEMETKEMET
C315C220K3G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 22PF 25V C0G RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C315C220K3G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C315C220K3G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 22PF 25V C0G RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 542294 pcs Φύλλο δεδομένων C315C220K3G5TA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή 22pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο 0.100" (2.54mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Σειρά Goldmax, 300 Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Bypass, Decoupling
Ακροαματικότητα - Πόλωση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C315C220K3G5TA μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.183" (4.66mm) Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας Straight Διευρυμένη περιγραφή 22pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Περιγραφή CAP CER 22PF 25V C0G RADIAL