C315C100FAG5TA
KEMETKEMET
C315C100FAG5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C315C100FAG5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C315C100FAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 123419 pcs Φύλλο δεδομένων C315C100FAG5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.183" (4.66mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 10pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C315C100J1G5TA
C315C100J1G5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 10PF 100V NP0 RADIAL
Σε απόθεμα: 698411 pcs
Κατεβάστε: C315C100J1G5TA.pdf
RFQ
C315C100G3G5TA7301
C315C100G3G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Σε απόθεμα: 220228 pcs
Κατεβάστε: C315C100G3G5TA7301.pdf
RFQ
C315C100FAG5TA7301
C315C100FAG5TA7301