C2225X224KCRACTU
KEMETKEMET
C2225X224KCRACTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.22UF 500V X7R 2225
Φύλλα δεδομένων: C2225X224KCRACTU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C2225X224KCRACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.22UF 500V X7R 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40385 pcs Φύλλο δεδομένων C2225X224KCRACTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.071" (1.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.232" L x 0.252" W (5.90mm x 6.40mm) Σειρά HV FT-CAP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Αλλα ονόματα 399-5859-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 0.22µF