C2225C394K5RALTU
KEMETKEMET
C2225C394K5RALTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.39UF 50V X7R 2225
Φύλλα δεδομένων: C2225C394K5RALTU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C2225C394K5RALTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.39UF 50V X7R 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 81362 pcs Φύλλο δεδομένων C2225C394K5RALTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.045" (1.15mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Σειρά L
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Αλλα ονόματα C2225C394K5RAL
C2225C394K5RAL7800
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.39µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
χωρητικότητα 0.39µF εφαρμογές General Purpose