C2225C333F5GALTU
KEMETKEMET
C2225C333F5GALTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 50V NP0 2225
Φύλλα δεδομένων: C2225C333F5GALTU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C2225C333F5GALTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 50V NP0 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3388 pcs Φύλλο δεδομένων C2225C333F5GALTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.061" (1.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Σειρά L
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Αλλα ονόματα C2225C333F5GAL
C2225C333F5GAL7800
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 0.033µF