C2225C225M5RALTU
KEMETKEMET
C2225C225M5RALTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2UF 50V X7R 2225
Φύλλα δεδομένων: C2225C225M5RALTU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C2225C225M5RALTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2.2UF 50V X7R 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 41957 pcs Φύλλο δεδομένων C2225C225M5RALTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.057" (1.45mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Σειρά L
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Αλλα ονόματα C2225C225M5RAL
C2225C225M5RAL7800
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 47 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 2.2µF