C2225C154KDRACAUTO
KEMETKEMET
C2225C154KDRACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2225 150NF 1000V X7R 10%
Φύλλα δεδομένων: 1.C2225C154KDRACAUTO.pdf2.C2225C154KDRACAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C2225C154KDRACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2225 150NF 1000V X7R 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35010 pcs Φύλλο δεδομένων 1.C2225C154KDRACAUTO.pdf2.C2225C154KDRACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.106" (2.70mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.220" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Αλλα ονόματα 399-16821-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 34 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL, High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 0.15µF