C2225C103K2GALTU
KEMETKEMET
C2225C103K2GALTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 200V NP0 2225
Φύλλα δεδομένων: C2225C103K2GALTU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C2225C103K2GALTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 10000PF 200V NP0 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 54902 pcs Φύλλο δεδομένων C2225C103K2GALTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.061" (1.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Σειρά L
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Αλλα ονόματα C2225C103K2GAL
C2225C103K2GAL7800
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές General Purpose