C20AKGR5220AASK
KEMETKEMET
C20AKGR5220AASK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 22UF 10% 1.28KVDC SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.C20AKGR5220AASK.pdf2.C20AKGR5220AASK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C20AKGR5220AASK Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 22UF 10% 1.28KVDC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1446 pcs Φύλλο δεδομένων 1.C20AKGR5220AASK.pdf2.C20AKGR5220AASK.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1280V (1.28kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 550V
Ανοχή ±10% Λήξη Threaded, Male
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.559" Dia (65.00mm) Σειρά C20A
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 20AKGR5220AASK
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Chassis, Stud Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.102" (28.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.685" (119.00mm)
Χαρακτηριστικά Long Life ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.1 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 22µF Film Capacitor 550V 1280V (1.28kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
χωρητικότητα 22µF εφαρμογές 3 Phase, Power Factor Correction (PFC); Commutation; EMI, RFI Suppression
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C20AQGR5330AASK
C20AQGR5330AASK
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP FILM 33UF 10% 1.7KVDC RADIAL
Σε απόθεμα: 801 pcs
Κατεβάστε: C20AQGR5330AASK.pdf
RFQ
C20A2P-489
C20A2P-489
Κατασκευαστές: American Electrical, Inc.
Περιγραφή: CIR BRKR MAG-HYDR 20A 240VAC
Σε απόθεμα: 3515 pcs
Κατεβάστε: C20A2P-489.pdf
RFQ
C20A3P
C20A3P
Περιγραφή: CIR BRKR MAG-HYDR 20A 480VAC