C1812C394M4JACAUTO
KEMETKEMET
C1812C394M4JACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.39UF 16V U2J 1812
Φύλλα δεδομένων: C1812C394M4JACAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1812C394M4JACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.39UF 16V U2J 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79898 pcs Φύλλο δεδομένων C1812C394M4JACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.061" (1.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας U2J
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 0.39µF ±20% 16V Ceramic Capacitor U2J 1812 (4532 Metric) χωρητικότητα 0.39µF