C1812C183K3JACAUTO
KEMETKEMET
C1812C183K3JACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.018UF 25V U2J 1812
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1812C183K3JACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.018UF 25V U2J 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 111468 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.043" (1.10mm) Συντελεστής θερμοκρασίας U2J
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 0.018µF ±10% 25V Ceramic Capacitor U2J 1812 (4532 Metric) χωρητικότητα 0.018µF