C1812C124G3JACAUTO
KEMETKEMET
C1812C124G3JACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.12UF 25V U2J 1812
Φύλλα δεδομένων: C1812C124G3JACAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1812C124G3JACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.12UF 25V U2J 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76666 pcs Φύλλο δεδομένων C1812C124G3JACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.043" (1.10mm) Συντελεστής θερμοκρασίας U2J
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor, Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.12µF ±2% 25V Ceramic Capacitor U2J 1812 (4532 Metric) χωρητικότητα 0.12µF