C1808C332JBGACTU
KEMETKEMET
C1808C332JBGACTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3300PF 630V C0G/NP0 1808
Φύλλα δεδομένων: C1808C332JBGACTU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1808C332JBGACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 3300PF 630V C0G/NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90045 pcs Φύλλο δεδομένων C1808C332JBGACTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.059" (1.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Αλλα ονόματα 399-11205-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 3300pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) χωρητικότητα 3300pF