C1210Y222K1RACTU
KEMETKEMET
C1210Y222K1RACTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 100V X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: C1210Y222K1RACTU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1210Y222K1RACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2200PF 100V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 289655 pcs Φύλλο δεδομένων C1210Y222K1RACTU.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή 2200pF Πάχος (Max) X7R
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Σειρά FF-CAP Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Boardflex Sensitive Ακροαματικότητα -
Πόλωση 1210 (3225 Metric) Άλλα ονόματα C1210Y222K1RAC
C1210Y222K1RAC7800
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C1210Y222K1RACTU μόλυβδος Style 0.035" (0.88mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Floating Electrode, Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Περιγραφή CAP CER 2200PF 100V X7R 1210