C1210X334F8JACAUTO
KEMETKEMET
C1210X334F8JACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.33UF 10V U2J 1210
Φύλλα δεδομένων: C1210X334F8JACAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1210X334F8JACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.33UF 10V U2J 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22166 pcs Φύλλο δεδομένων C1210X334F8JACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.075" (1.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας U2J
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.50mm) Σειρά FT-CAP
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF ±1% 10V Ceramic Capacitor U2J 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 0.33µF