C1210X331J8HACAUTO
KEMETKEMET
C1210X331J8HACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1210 330PF 10V ULTRA STA
Φύλλα δεδομένων: C1210X331J8HACAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1210X331J8HACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1210 330PF 10V ULTRA STA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 773475 pcs Φύλλο δεδομένων C1210X331J8HACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.039" (0.98mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X8R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) Σειρά FT-CAP
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL, Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 330pF εφαρμογές Automotive, Boardflex Sensitive