C1210X124F3JACAUTO
KEMETKEMET
C1210X124F3JACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.12UF 25V U2J 1210
Φύλλα δεδομένων: C1210X124F3JACAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1210X124F3JACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.12UF 25V U2J 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48023 pcs Φύλλο δεδομένων C1210X124F3JACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας U2J
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.50mm) Σειρά FT-CAP
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.12µF ±1% 25V Ceramic Capacitor U2J 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 0.12µF