C1210C820F5HACAUTO
KEMETKEMET
C1210C820F5HACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1210 82PF 50V ULTRA STAB
Φύλλα δεδομένων: C1210C820F5HACAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1210C820F5HACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1210 82PF 50V ULTRA STAB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 386142 pcs Φύλλο δεδομένων C1210C820F5HACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X8R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Λεπτομερής περιγραφή 82pF ±1% 50V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 82pF