C1210C475M5RACTU
KEMETKEMET
C1210C475M5RACTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: C1210C475M5RACTU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1210C475M5RACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62972 pcs Φύλλο δεδομένων C1210C475M5RACTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.110" (2.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.134" L x 0.098" W (3.40mm x 2.50mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 399-8240-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 4.7µF