C1210C106M5R2C7186
KEMETKEMET
C1210C106M5R2C7186 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10UF 50V X7R SMD
Φύλλα δεδομένων: C1210C106M5R2C7186.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1210C106M5R2C7186 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 10UF 50V X7R SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34528 pcs Φύλλο δεδομένων C1210C106M5R2C7186.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.248" (6.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά KPS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Stacked SMD, 2 J-Lead Αλλα ονόματα 399-10007-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
μόλυβδος Style J-Lead μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL (Stacked) Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead χωρητικότητα 10µF