C1206X154J4REC7210
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 150NF 16V X7R 5%
Φύλλα δεδομένων: C1206X154J4REC7210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206X154J4REC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 150NF 16V X7R 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 404613 pcs Φύλλο δεδομένων C1206X154J4REC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.073" (1.85mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Σειρά X
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206X154J4JAC7800
C1206X154J4JAC7800
Περιγραφή: CAP CER 0.15UF 16V U2J 1206
Σε απόθεμα: 167434 pcs
Κατεβάστε: C1206X154J4JAC7800.pdf
RFQ
C1206X154J4REC
C1206X154J4REC