C1206X104K2REC7210
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 0.1UF 200V X7R
Φύλλα δεδομένων: C1206X104K2REC7210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206X104K2REC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 0.1UF 200V X7R Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 648774 pcs Φύλλο δεδομένων C1206X104K2REC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Σειρά X
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206X104K2RECAUTO
C1206X104K2RECAUTO
Σε απόθεμα: 461384 pcs
Κατεβάστε: C1206X104K2RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X104K2RECAUTO7210
C1206X104K2RECAUTO7210
Κατεβάστε: C1206X104K2RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X104K2REC
C1206X104K2REC