C1206X103M1REC7210
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 10NF 100V X7R 20%
Φύλλα δεδομένων: C1206X103M1REC7210.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206X103M1REC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 10NF 100V X7R 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 629346 pcs Φύλλο δεδομένων C1206X103M1REC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.039" (0.98mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Σειρά X
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection