C1206X103KMREC7210
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 10NF 63V X7R 10%
Φύλλα δεδομένων: C1206X103KMREC7210.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206X103KMREC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 10NF 63V X7R 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 700090 pcs Φύλλο δεδομένων C1206X103KMREC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.039" (0.98mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Σειρά X
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206X103KMRECAUTO
C1206X103KMRECAUTO
Σε απόθεμα: 574750 pcs
Κατεβάστε: C1206X103KMRECAUTO.pdf
RFQ
C1206X103KMGEC
C1206X103KMGEC
Περιγραφή: CAP CER 1206 10NF 63V C0G 10%
Κατεβάστε: C1206X103KMGEC.pdf
RFQ
C1206X103KMREC
C1206X103KMREC