C1206X103JARECAUTO
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 10NF 250V X7R 5%
Φύλλα δεδομένων: C1206X103JARECAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206X103JARECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 10NF 250V X7R 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 537073 pcs Φύλλο δεδομένων C1206X103JARECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.039" (0.98mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Σειρά X
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206X103JAREC7800
C1206X103JAREC7800
Σε απόθεμα: 411483 pcs
Κατεβάστε: C1206X103JAREC7800.pdf
RFQ
Κατεβάστε: C1206X103JAREC7210.pdf
RFQ
C1206X103JARECAUTO7210
C1206X103JARECAUTO7210
Κατεβάστε: C1206X103JARECAUTO7210.pdf
C1206X103JAGEC7210
C1206X103JAGEC7210
Περιγραφή: CAP CER 1206 10NF 250V C0G 5%
Κατεβάστε: C1206X103JAGEC7210.pdf
C1206X103JMREC
C1206X103JMREC
Περιγραφή: CAP CER 1206 10NF 63V X7R 5%
Κατεβάστε: C1206X103JMREC.pdf
C1206X103JAREC
C1206X103JAREC