C1206X102J4REC7210
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 1NF 16V X7R 5%
Φύλλα δεδομένων: C1206X102J4REC7210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206X102J4REC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 1NF 16V X7R 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 448091 pcs Φύλλο δεδομένων C1206X102J4REC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.039" (0.98mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Σειρά X
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection