C1206H104J3GACTU
KEMETKEMET
C1206H104J3GACTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 1206
Φύλλα δεδομένων: C1206H104J3GACTU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206H104J3GACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15236 pcs Φύλλο δεδομένων C1206H104J3GACTU.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή 0.1µF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά H Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Downhole Ακροαματικότητα -
Πόλωση 1206 (3216 Metric) Άλλα ονόματα 399-5750-2
C1206H104J3GAC
C1206H104J3GAC7800
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C1206H104J3GACTU μόλυβδος Style 0.071" (1.80mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 0.1µF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 1206