C1206C820F1HACAUTO
KEMETKEMET
C1206C820F1HACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 82PF 100V ULTRA STA
Φύλλα δεδομένων: C1206C820F1HACAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C820F1HACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 82PF 100V ULTRA STA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 673962 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C820F1HACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X8R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 82pF ±1% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 82pF