C1206C684M5RECAUTO
KEMETKEMET
C1206C684M5RECAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 680NF 50V X7R 20%
Φύλλα δεδομένων: C1206C684M5RECAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C684M5RECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 680NF 50V X7R 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1318973 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C684M5RECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.043" (1.10mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 0.68µF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection