C1206C683MARECAUTO
KEMETKEMET
C1206C683MARECAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 68NF 250V X7R 20%
Φύλλα δεδομένων: C1206C683MARECAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C683MARECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 68NF 250V X7R 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1520793 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C683MARECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.043" (1.10mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 0.068µF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206C683MAREC7800
C1206C683MAREC7800
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 1731931 pcs
Κατεβάστε: C1206C683MAREC7800.pdf
RFQ
C1206C684J3RACTU
C1206C684J3RACTU
Περιγραφή: CAP CER 0.68UF 25V X7R 1206
Κατεβάστε: C1206C684J3RACTU.pdf
RFQ
C1206C683MAREC
C1206C683MAREC
Κατεβάστε: C1206C683MAREC.pdf
C1206C683MARECAUTO7210
C1206C683MARECAUTO7210