C1206C682M1GECAUTO
KEMETKEMET
C1206C682M1GECAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G
Φύλλα δεδομένων: C1206C682M1GECAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C682M1GECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1271262 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C682M1GECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 6800pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 6800pF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206C682M1GEC7210
C1206C682M1GEC7210
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 1562638 pcs
Κατεβάστε: C1206C682M1GEC7210.pdf
RFQ
C1206C682KMREC7800
C1206C682KMREC7800
Περιγραφή: CAP CER 1206 6.8NF 63V X7R 10%
Κατεβάστε: C1206C682KMREC7800.pdf
RFQ
C1206C682M1GEC
C1206C682M1GEC