C1206C333M3GECAUTO
KEMETKEMET
C1206C333M3GECAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 33NF 25V C0G 20%
Φύλλα δεδομένων: C1206C333M3GECAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C333M3GECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 33NF 25V C0G 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1147414 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C333M3GECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.053" (1.35mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206C333M3GEC
C1206C333M3GEC
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 284249 pcs
Κατεβάστε: C1206C333M3GEC.pdf
RFQ
C1206C333M3RECAUTO
C1206C333M3RECAUTO
Περιγραφή: CAP CER 1206 33NF 25V X7R 20%
Κατεβάστε: C1206C333M3RECAUTO.pdf
RFQ
C1206C333M3GEC7800
C1206C333M3GEC7800
Κατεβάστε: C1206C333M3GEC7800.pdf
C1206C333M3GECAUTO7210
C1206C333M3GECAUTO7210