C1206C331G8HACAUTO
KEMETKEMET
C1206C331G8HACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 330PF 10V ULTRA STA
Φύλλα δεδομένων: C1206C331G8HACAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C331G8HACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 330PF 10V ULTRA STA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1195800 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C331G8HACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X8R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±2% 10V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 330pF