C1206C331F3HAC7800
KEMETKEMET
C1206C331F3HAC7800 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 330PF 25V ULTRA STA
Φύλλα δεδομένων: C1206C331F3HAC7800.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C331F3HAC7800 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 330PF 25V ULTRA STA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 750897 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C331F3HAC7800.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X8R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα C1206C331F3HACTU
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±1% 25V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 330pF εφαρμογές General Purpose