C1206C225J4REC7210
KEMETKEMET
C1206C225J4REC7210 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 2.2UF 16V X7R 5%
Φύλλα δεδομένων: C1206C225J4REC7210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C225J4REC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 2.2UF 16V X7R 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1190241 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C225J4REC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.071" (1.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 2.2µF εφαρμογές Bypass, Decoupling, ESD Protection