C1206C222M5GEC7210
KEMETKEMET
C1206C222M5GEC7210 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 2.2NF 50V C0G 20%
Φύλλα δεδομένων: C1206C222M5GEC7210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C222M5GEC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 2.2NF 50V C0G 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1706702 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C222M5GEC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.047" (1.20mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές ESD Protection