C1206C222M3REC7210
KEMETKEMET
C1206C222M3REC7210 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 2.2NF 25V X7R 20%
Φύλλα δεδομένων: C1206C222M3REC7210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C222M3REC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 2.2NF 25V X7R 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2079025 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C222M3REC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές Bypass, Decoupling, ESD Protection