C1206C222M2GECAUTO
KEMETKEMET
C1206C222M2GECAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 2.2NF 200V C0G
Φύλλα δεδομένων: C1206C222M2GECAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C222M2GECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 2.2NF 200V C0G Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1256584 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C222M2GECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.047" (1.20mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection