C1206C201MGGAC7800
KEMETKEMET
C1206C201MGGAC7800 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER SMD 1206 200PF 20% 2KV C
Φύλλα δεδομένων: C1206C201MGGAC7800.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C201MGGAC7800 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER SMD 1206 200PF 20% 2KV C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 464605 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C201MGGAC7800.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.069" (1.75mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 399-17663-2
C1206C201MGGACTU
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL, High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 200pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 200pF