C1206C180F8HACAUTO
KEMETKEMET
C1206C180F8HACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 18PF 10V ULTRA STAB
Φύλλα δεδομένων: C1206C180F8HACAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C180F8HACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 18PF 10V ULTRA STAB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 702713 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C180F8HACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X8R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Λεπτομερής περιγραφή 18pF ±1% 10V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 18pF