C1206C154K2REC7800
KEMETKEMET
C1206C154K2REC7800 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 150NF 200V X7R
Φύλλα δεδομένων: C1206C154K2REC7800.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C154K2REC7800 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 150NF 200V X7R Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1434207 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C154K2REC7800.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.069" (1.75mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα C1206C154K2RECTU
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 0.15µF
εφαρμογές Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206C154K3JACAUTO
C1206C154K3JACAUTO
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 0.15UF 25V U2J 1206
Σε απόθεμα: 344851 pcs
Κατεβάστε: C1206C154K3JACAUTO.pdf
RFQ
C1206C154K2REC
C1206C154K2REC