C1206C153G5GEC7210
KEMETKEMET
C1206C153G5GEC7210 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 15NF 50V C0G 2%
Φύλλα δεδομένων: C1206C153G5GEC7210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C153G5GEC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 15NF 50V C0G 2% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 912043 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C153G5GEC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.053" (1.35mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 0.015µF εφαρμογές ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206C153G5JACAUTO
C1206C153G5JACAUTO
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 0.015UF 50V U2J 1206
Σε απόθεμα: 234707 pcs
Κατεβάστε: C1206C153G5JACAUTO.pdf
RFQ
C1206C153G5GEC
C1206C153G5GEC