C1206C152K5GECAUTO
KEMETKEMET
C1206C152K5GECAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 1.5NF 50V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C1206C152K5GECAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C152K5GECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 1.5NF 50V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1403110 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C152K5GECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206C152K4RECAUTO
C1206C152K4RECAUTO
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 1206 1.5NF 16V X7R 10%
Σε απόθεμα: 1573981 pcs
Κατεβάστε: C1206C152K4RECAUTO.pdf
RFQ
C1206C152K5GEC
C1206C152K5GEC
Κατεβάστε: C1206C152K5GEC.pdf
RFQ
C1206C152K5GECAUTO7210
C1206C152K5GECAUTO7210