C1206C152F3GEC7800
KEMETKEMET
C1206C152F3GEC7800 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 1.5NF 25V C0G 1%
Φύλλα δεδομένων: C1206C152F3GEC7800.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C152F3GEC7800 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 1.5NF 25V C0G 1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 755238 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C152F3GEC7800.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα C1206C152F3GECTU
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 1500pF
εφαρμογές ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206C152F2GEC7800
C1206C152F2GEC7800
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 1206 1.5NF 200V C0G 1%
Σε απόθεμα: 721454 pcs
Κατεβάστε: C1206C152F2GEC7800.pdf
RFQ
C1206C152F3GEC
C1206C152F3GEC