C1206C124M5JACAUTO
KEMETKEMET
C1206C124M5JACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.12UF 50V U2J 1206
Φύλλα δεδομένων: C1206C124M5JACAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C124M5JACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.12UF 50V U2J 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 211286 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C124M5JACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.071" (1.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας U2J
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor, Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.12µF ±20% 50V Ceramic Capacitor U2J 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 0.12µF