C1206C104J5REC7210
KEMETKEMET
C1206C104J5REC7210 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 0.1UF 50V X7R 5%
Φύλλα δεδομένων: C1206C104J5REC7210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C104J5REC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 0.1UF 50V X7R 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1276483 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C104J5REC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206C104J5RAC7025
C1206C104J5RAC7025
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER SMD 1206 .1UF 5% 50V X7R
Σε απόθεμα: 714561 pcs
Κατεβάστε: C1206C104J5RAC7025.pdf
RFQ
C1206C104J8HACAUTO
C1206C104J8HACAUTO
Περιγραφή: CAP CER 1206 0.1F 10V ULTRA STAB
Κατεβάστε: C1206C104J8HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C104J5REC
C1206C104J5REC