C1206C102K4REC7210
KEMETKEMET
C1206C102K4REC7210 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206 1NF 16V X7R 10%
Φύλλα δεδομένων: C1206C102K4REC7210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C1206C102K4REC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 1NF 16V X7R 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2120892 pcs Φύλλο δεδομένων C1206C102K4REC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1206C102K4REC7800
C1206C102K4REC7800
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 1935820 pcs
Κατεβάστε: C1206C102K4REC7800.pdf
RFQ
C1206C102K4HAC7800
C1206C102K4HAC7800
Περιγραφή: CAP CER 1206 1NF 16V ULTRA STABL
Κατεβάστε: C1206C102K4HAC7800.pdf
RFQ
C1206C102K4REC
C1206C102K4REC