C0805X154M1REC7210
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 150NF 100V X7R
Φύλλα δεδομένων: C0805X154M1REC7210.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805X154M1REC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 150NF 100V X7R Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1222457 pcs Φύλλο δεδομένων C0805X154M1REC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά X
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection