C0805X151F3HACAUTO
KEMETKEMET
C0805X151F3HACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 150PF 25V ULTRA STA
Φύλλα δεδομένων: C0805X151F3HACAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805X151F3HACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 150PF 25V ULTRA STA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 844674 pcs Φύλλο δεδομένων C0805X151F3HACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.039" (0.98mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X8R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά FT-CAP
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL, Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 150pF ±1% 25V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 150pF εφαρμογές Automotive, Boardflex Sensitive