C0805X103J2REC7210
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 10NF 200V X7R 5%
Φύλλα δεδομένων: C0805X103J2REC7210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805X103J2REC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 10NF 200V X7R 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 800641 pcs Φύλλο δεδομένων C0805X103J2REC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.039" (0.98mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά X
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0805X103J3GEC7800
C0805X103J3GEC7800
Περιγραφή: CAP CER 0805 10NF 25V C0G 5%
Σε απόθεμα: 814743 pcs
Κατεβάστε: C0805X103J3GEC7800.pdf
RFQ
C0805X103J2REC
C0805X103J2REC